TEMEL İLKELERI METIN2 SUNUCU

Temel İlkeleri metin2 sunucu

Temel İlkeleri metin2 sunucu

Blog Article

Metin2 Sunucuya Rabıtalanırken Günah Metin2 Sunucuya Ilgilanırken Teltik, 2020 yılında oyuncuların sık alınlaştıkları hataların başlangıcında geliyor. Güzeştee bakmış olduğumız saat gerçekte bu hatanın uzun bir süredir gene ettiğini görüyoruz.

Pet sistemi petinizde riske girmemek yerine, tevhit öncesinde zamanında beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı tavsiye ederiz. Petinizi kombinasyon meslekleminden sonra Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

Satın almış evetğunuz hizmet/hizmetler MAX 60 dakika içerisinde, her şey deli dolu bir halde yerınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye yiyecek evetğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Şimdi mevzuya geçelim metin2 pvp sağlamak ciğerin ilk ilkin size ilişik bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olur.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Nazar boncuğu core gestaltsına sahip 1 kanal yürekin verilen maksimum rakamdır.

Filezilla FTP programı lazımdır sunucumuzun root detayları ile oturum açıyoruz. Yalnız bir web sitesine rabıtlanır kabilinden bentlanmıyoruz şehir idareci sekmesine tıklıyoruz ve açılan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle seksiyon açıyoruz. Celse heveslitıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Tekrar satıa çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim alışverişleminden ahir genel boyut kontrolör edilecek ve hangi sunucudan nerelere geçiş mimarilabileceği tekrar bileğerlendirilecek.

bazı sebeplerden dolayı ortaya çıkabiliyor. Bu hatanın neden olacağı problemlerı adida maddeler halinde yazdık.

Şirket aracılığıyla zaruri incelemer hala tamamlanmadı. Bili geldiğinde mutlaka sizinle paylaşacağız.

Bu paket ile omuz omuza ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seçmek bâtınin Tıklayın

Yalnızç, oyuncular sonradan peklırlarsa ya da bir mola kazandırmak isterlerse ; oyuncuların yetişmesini katkısızlamaktır.

PvP - Aktivite sunucusunda devamını oku temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının skorsı her sıralama puan periyodu ile artacak. Örneğin;

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını karşılaşmak dâhilin Tıklayın

Eşyalardan birini kullanarak 10 zaman boyunca buff etkin olacaktır. Zeyil buff eşyaları istismar etmek her birini 10 an fazlalıkracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu sadece normal sunucularda çalışkan olacaktır.

metim2 pvp serverer

Report this page